sobota, 3 października 2015

Opaska z motylkiem

Pamiętacie fioletową opaskę z sówką i komin? Nigdzie nie mogę ich znaleźć! :-( Pogoda w kratkę, na chodzenie z gołą głową za chłodno, na komin lub czapkę - jeszcze za ciepło... Tym oto sposobem z ostatniej włóczki, która została mi po zrobieniu komina dla siebie, powstała opaska dla Julci. W trakcie dziergania jest komin i mitenki. Kolorystyka pasuje do Julkowej kurtki z biedronkami i pszczółkami, toteż pozostając w owadzich klimatach pokusiłam się o odgapienie wzoru motylka od Vendulki Maderskiej. Znacie Jej stronę? Tworzy cudne rzeczy.... uwielbiam jej prace!

Motylek jest całkiem spory i wciśnięcie go na kilkucentrymetrowej powierzchni graniczyło z cudem. Zwłaszcza, że opaska jest zrobiona rozciągliwym ściegiem by nie było problemu z jej dopasowaniem do główki.
Z nowinek zakupowych - kupiłam ostatnio metki do wszycia do ubranek. Nie mogłam odpuścić szansy na przetestowanie jednej! :o) Ha, mała rzecz a cieszy! :o))


A tu moja mała rozchichotana modelka w roli głównej.. Już się nie może doczekać dzisiejszego występu na festynie, oczywiście pójdzie w opasce, a jakże! :o)) Mają śpiewać piosenkę razem z całą przedszkolną grupą. Najwyraźniej rośnie mi w domu jakiś ukryty talent! :D

***
Pozdrawiamy radośnie! :o))2 komentarze:

  1. Śliczna opaska, kolorowa i z motylkiem idealna dla takiej wesołej i ślicznej córci! :)

    OdpowiedzUsuń