czwartek, 28 listopada 2013

Zaległości...

Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem cyknięcia fotek i wstawienia na bloga efektów moich szydełkowych ucieczek od spraw ważnych i pilnych... ;) W końcu kopnęłam się w zadek na tyle, by pokazać Wam co jakiś czas temu zeszło z szydełka.

Przede wszystkim - nowa czapa dla Julci - potworek:
No i już na końcówce - kocyk dla Dawidka... :) Mam coraz mniej czasu na jego skończenie; nowy użytkownik pojawi się na świecie za jakiś miesiąc więc przy moim ostatnim lenistwie trzeba będzie nie lada samodyscypliny, by w końcu powciągać nitki... bo dokładnie tyle trzeba, by zaprezentować Wam w całej rozciągłości mój największy jak do tej pory projekt. Nie byłam pewna, czy włóczka będzie dobrze się komponować, ale teraz baaardzo mi się podoba. Wzór jest cudny.. daje wrażenie trójwymiarowości i sama chętnie bym pod takim kocykiem poleżała. Swoją drogą jest to możliwe.. wyszło mi całkiem dorodne kocysko! :))) Jak skończę tak naprawdę, naprawdę.... to wstawię Wam więcej fotek. Póki co zajawka :)

Edytuję :) Wklejam obiecane fotki z właścicielem kocyka :) Muszę stwierdzić, że kocyk sprawuje się cudnie! Przez to, że jest duuuuży Dawidek może się w niego wtulać równocześnie na nim leżąc :) Bardzo dobrze nam służy, zwłaszcza od kiedy rożki stały się zbyt małe....